Ploeguitslag wedstrijd

Datum: 2018-06-23

Dagwinnaar op handicap

Plaats Veld Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 255 - HV - 1x 126 Aengwirden 1/Steen, Frans van de 20:28 18:44 VF VF

Blok 1 - 12:00

12:00 - 105 - HV - 8+

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 1 Viking/Tiemens, Edger 16:43 19:51 VA VA
2 4 Spaarne/Brokx, Alexander 18:20 21:03 VA VC
3 3 Beatrix/Grooten, Marcel 18:56 20:25 VA VF
4 2 Breda/Voets, Pascal 19:16 21:51 VA VD

12:00 - 110 - DV - 4x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 6 Breda 1/Walree-van Zuthem, Henri 21:25 21:12 VB VD
2 5 Breda 2/Veerman, Janneke 23:02 23:23 VB VB

12:00 - 115 - DV - 4*

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 10 Rijnland 3/Elsinga, Lisette 20:24 19:55 VC VC
2 8 DDS/Valk, Laura 20:37 20:46 VA VA
3 16 Beatrix/Boerlage, Vreneli 20:39 20:46 VA VA
4 9 De Waal 1/Bos, Anne 20:40 19:50 VD VD
5 7 Hertog 1/Kort, Marieke de 20:41 20:48 VA VA
6 13 Maas/Cuperus, Henriëtte 21:10 20:12 VD VD
7 14 Hertog 2/Goldsteen, Nannette 21:33 20:34 VD VD
8 11 Gouda 3/Meulebrouck, Jeanneke va 21:53 20:58 VD VD
9 18 De Waal 2/Marsman, Christel 22:20 22:24 VA VA
10 15 Rijnland 1/Haer, Ingrid de 22:26 21:42 VC VC
11 17 Rijnland 2/Seggelen, Connie van 22:34 21:14 VD VE
12 21 Gouda 2/Kraamer-van Loon, Christ 22:45 21:55 VD VD
13 19 Gouda 1/Vogelezang, Anita 22:48 22:08 VC VC
14 12 DDP/Brandt, Anita 23:18 22:29 VC VC
15 20 Breda/Voet, Claartje van der 26:28 22:46 VD VH

12:00 - 120 - HV - 2x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 37 Binnenmaas/Emmen, Harald van 18:55 19:48 VA VB
2 35 Breda 1/Masclee, Eric 18:58 19:43 VC VC
3 34 Vada/Hachmer, Sjoerd 19:20 20:13 VA VB
4 33 Breda 7/Engen, Hans van 19:22 19:43 VD VD
5 24 Aengwirden/Noord, Jan-Bas van 19:36 19:15 VE VF
6 28 Hertog 1/Donkervoort, Jorrit 20:25 21:39 VA VA
7 38 Breda 2/Wesseling, Rinke 20:27 21:11 VC VC
8 26 Hertog 2/Witvliet, Bastiaan 20:32 21:34 VA VB
9 23 Breda 5/Walree, Nico van 20:36 20:25 VE VE
10 32 Gouda 1/Kamphuis, Anne 20:51 20:40 VE VE
11 30 Laak/Peltenburg, Leon 21:22 22:06 VC VC
12 27 Breda 3/Tienhoven, Ivo 21:43 21:55 VD VD
13 31 Nautilus/Cornelisse, John 21:54 20:02 VE VH
14 36 Gouda 2/Zimmerman, Vincent 22:04 22:17 VD VD
15 29 Breda 6/Bruininks, Frans 23:42 23:58 VD VD
16 25 Breda 4/Loos, Twan de 23:47 22:15 VE VG

12:00 - 126 - J16 - 2x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 39 Roosendaalse/Hoof 21:23 21:00 J16 J16

12:00 - 130 - Mix - 2x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 43 Scaldis/Berger-van der Veen, Sim 19:53 19:22 VA VC
2 44 Beatrix/Meijer, Mirjam 20:17 20:23 VA VA
3 45 Spaarne/Bakker, Annemarie 20:32 20:00 VA VC
4 41 De Waal/Nijhof, Marc 20:55 20:25 VA VC
5 46 DDS/Geldof, Marianne 20:59 20:08 VA VD
6 42 Breda/TOR/Mook, Marlon van 21:40 20:59 VA VD

12:00 - 135 - HV - C4*

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 49 Breda/Rozendal, Tom 21:07 20:54 VC VE
2 47 De Waal/Borgesius, Filip 21:51 22:05 VC VC
3 48 Rowdow/Barbanson, Bas de 22:57 22:35 VC VE

12:00 - 140 - DV - 4+

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 50 Roosendaalse/Kooistra, Ria 23:36 21:49 VD VD

12:00 - 145 - DV - 1x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 51 Scaldis/Vlaanderen, Ellen van 23:13 20:25 VB VB
2 52 Breda 2/Kok, Ilja 23:33 20:38 VB VB
3 55 DDP 1/Evers, Renate 24:13 21:23 VB VB
4 56 DDP 2/Vitters, Elly 24:36 20:46 VD VD
5 54 Vada/Patist, Anne-Marie 25:07 20:00 VD VG
6 53 Breda 1/Bol-Clarinda, Emmy 27:03 22:55 VD VD

12:00 - 146 - D - 1x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 57 Roosendaalse-1/Van der Velde 23:26 21:05 Sen Sen

Blok 2 - 15:00

15:00 - 205 - Bedr - 8+

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 70 Breda/Hulshof 21:01 21:46 VF VF

15:00 - 210 - DV - 8+

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 68 Hertog/Hove, Lotte ten 18:57 19:57 VB VB
2 67 Beatrix/Klawer, Antoinette 19:34 20:33 VB VC
3 69 Breda/Leeuwen, Let van 21:46 22:25 VB VD

15:00 - 215 - HV - 4x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 75 Laak/Hulskamp, Teun 17:39 19:41 VC VC
2 76 TOR 1/Prijt, Robert-Paul 18:29 20:28 VC VC
3 74 TOR 2/Wolberink, Ruud 19:39 21:07 VE VE
4 73 Dordrechtsche/Waal, Arend van de 20:26 19:24 VE VH
5 72 Binnenmaas/Lerink, Peter 20:33 22:28 VC VD
6 71 Breda/Smoolenaars, Henk 20:42 19:16 VE VI

15:00 - 225 - HV - 4*

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 81 Dordrechtsche/Breda/Matten, Sand 18:14 20:05 VB VB
2 82 Breda 1/Verheugd, Sander 18:28 19:42 VB VD
3 86 Diep/Aengwirden/Naaktgeboren, Ha 18:39 19:57 VB VD
4 89 DDS/Janssen, Hans 18:48 19:52 VB VD
5 88 Spaarne/Carrière, Daniël 18:52 19:48 VB VE
6 85 Beatrix 2/Jansen, Stan 19:11 20:47 VB VC
7 87 Viking/Tuk, Peter-Jan 19:27 20:50 VB VD
8 84 Breda 2/Heijden, Thijs van der 19:35 20:31 VB VE
9 83 Beatrix 1/Souman, Jan 20:17 21:23 VB VD
10 79 Nautilus/Jong, René de 20:51 22:13 VB VD
11 80 DDP/Pruissen, Erik van 22:15 23:31 VB VD

15:00 - 230 - MixV - 4*

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 92 Binnenmaas/Breda/Scaldis/Emmen, 19:59 20:55 VB VB
2 91 De Waal/Terpstra, Katinka 21:29 21:27 VB VE

15:00 - 235 - HV - 4+

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 94 Breda 2/Dauwerse, Fred 20:07 20:54 VC VC
2 95 Breda 1/Bakker, Robert 21:07 21:40 VC VD
3 93 DDS/Lukkes, Jitze 21:17 21:44 VC VD

15:00 - 240 - DV - 2x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 103 Rijnland 3/Rem, Ilse 20:56 19:29 VC VC
2 98 Hertog/Bruininck, Nicole 20:58 19:36 VC VC
3 97 Aengwirden 1/Stok, Edith 21:04 19:18 VD VD
4 105 Breda/Verheugd, Liesbeth 21:26 19:20 VE VE
5 106 Roosendaalse 2/Jonkman, Renée 21:52 19:08 VE VF
6 101 Viking/Rijs, Anouk 21:58 20:35 VC VC
7 102 Roosendaalse 1/Konings, Lisette 22:42 21:03 VC VC
8 99 Rijnland 1/Callies, Claudia 23:42 21:29 VD VD
9 104 Binnenmaas/Meer, Juliette van de 23:53 21:57 VD VD
10 100 Aengwirden 2/Hiemstra, Anne Nynk 32:03 29:01 VE VE

15:00 - 250 - HV - 2-

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 110 Breda/Swart, Gerbrand 19:39 19:42 VC VC
2 111 Rijnland/Boissevain, Jan Willem 20:41 19:54 VC VE
3 109 Hoop/Broersen, Jos 24:32 21:57 VC VG

15:00 - 255 - HV - 1x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 129 Rijnland 3/Hazelbag, Hans Marten 20:01 18:55 VD VD
2 113 Honte 1/Bos, Machiel 20:23 19:11 VD VD
3 126 Aengwirden 1/Steen, Frans van de 20:28 18:44 VF VF
4 123 Beatrix 1/Heuvel, Ignace van den 20:56 20:11 VC VC
5 114 Vada 2/Spuij, Machiel 20:59 20:07 VC VC
6 130 Breda 2/Peetoom, Hjalmar 21:08 20:16 VC VC
7 136 Aengwirden 2/Bronswijk, Joost 21:12 19:30 VE VE
8 115 Honte 2/Bohncke, Collin 21:19 21:05 VA VA
9 135 Rijnland 2/Sabel, Jan Cees 21:21 20:06 VD VD
10 116 Aeneas/Knop, Albert 21:23 19:10 VF VF
11 127 Beatrix 3/Jansen, Tom 21:26 19:43 VE VE
12 131 Beatrix 2/Kleppe, Roelof 21:51 20:00 VF VF
13 119 Roosendaalse/Constandse, Jurgen 22:08 20:37 VE VE
14 128 De Waal 3/Paridon, Jeroen van 22:08 21:59 VA VA
15 120 De Waal 1/Luckers, Erik 22:14 21:51 VA VB
16 117 Scaldis/Nieuwdorp, Hans 22:18 20:30 VE VE
17 132 Rijnland 1/Helle, Henk 22:29 19:07 VG VH
18 118 Beatrix 4/Beers, Kees van 22:38 20:31 VF VF
19 134 De Waal 2/Laurent, Harry 22:47 21:58 VC VC
20 137 Vada 3/Valkenburg, Johan van 22:49 21:24 VD VD
21 125 Vada 1/Hachmer, Sjoerd 23:03 22:42 VA VA
22 133 Rowdow/Valckx, George 23:19 21:08 VF VF
23 121 Gent-1/Van der Vennet 23:24 20:15 VG VG
24 140 Dordrechtsche/Helden, Gerton van 23:41 22:22 VD VD
25 122 Breda 4/Steverink, Paul 23:53 20:59 VG VG
26 139 Binnenmaas/Jong, Arjan de 24:08 22:34 VE VE
27 138 Breda 1/Welling, Ton 24:18 24:04 VA VA
28 124 Honte 3/Verdonk, Sander 24:53 24:30 VA VA
29 141 Breda 3/Ligthart, Kees 26:12 19:52 VG VJ

15:00 - 256 - H - 1x

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 142 Roosendaalse-1/Constandse 21:07 21:07 Sen Sen

15:00 - 265 - DV - C4*

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 143 Rowdow/Baart, Christianne 23:58 21:36 VD VD