Ploeguitslag wedstrijd

Datum: 2019-06-22

Dagwinnaar op handicap

Plaats Veld Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 145 - Dames veteranen skiff 69 Rijnland-1/Brouwer 26:34 19:15 VG VI

Blok 1 - 12:00

12:00 - 105 - Heren veteranen acht

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 4 Laak/Tromp/Bavelaar 18:10 20:25 VE VE
2 2 Spaarne/Vroon 18:56 21:55 VC VC
3 1 Rijnland/Duwel 20:24 23:20 VC VC
4 3 Breda-2/Langmuur 20:35 23:36 VC VC
5 5 Beatrix/Treffers 22:04 24:05 VE VF

12:00 - 113 - Dames club dubbelvier met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 7 Beatrix/Meijer 24:06 24:25 VA VA

12:00 - 115 - Dames veteranen dubbelvier-met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 16 Beatrix-4/Meijer 21:14 20:50 VC VC
2 9 Beatrix-1/Boerlage 22:16 22:21 VA VA
3 19 Gouda-2/Kraamer-van Loon 22:26 21:51 VC VC
4 22 De Waal-1/van Bunningen 22:40 21:31 VD VD
5 11 Leythe/Franke 23:11 23:07 VA VA
6 14 Beatrix-2/Groeneveld 23:39 23:12 VB VB
7 25 Hertog-2/Goldsteen 23:41 22:07 VE VE
8 27 Maas/Cuperus 24:16 22:48 VE VE
9 15 Gouda-1/Vogelezang 24:16 23:53 VC VC
10 10 Hertog-3/van de Weem 24:18 24:24 VA VA
11 24 Maas/van der Voort 24:25 23:33 VD VD
12 23 DDP/Romkes 24:40 23:40 VD VD
13 17 Gouda-3/Kremers-Heemskerk 24:44 23:54 VC VC
14 12 De Waal-2/Verhoogt 24:44 24:29 VB VB
15 20 Hertog-1/Theunissen 24:47 23:54 VC VC
16 13 Breda/Veerman 25:36 25:13 VB VB
17 21 Roosendaalse/Oele 25:41 24:38 VD VD
18 26 Beatrix-3/Weller- de Bont 26:14 24:49 VE VE
19 18 Gorcumse/Meijer 26:16 25:26 VC VC
20 28 DDS/Rijken 26:35 25:14 VE VE

12:00 - 120 - Heren veteranen dubbeltwee

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 30 Beatrix-1/Egelmeers 20:06 20:48 VA VC
2 29 Binnenmaas/van Emmen 20:22 21:16 VA VB
3 34 Aengwirden/van Noord 20:46 20:18 VE VF
4 32 Beatrix-2/Hendriks 21:04 22:29 VA VA
5 39 Vada/Bos 21:04 21:26 VA VD
6 33 Hertog/Ewoldt 21:16 22:17 VA VB
7 35 Gouda-1/den Boogert 22:43 22:46 VE VE
8 37 Gouda-2/Kamphuis 23:03 23:08 VE VE
9 38 Breda/Peters 23:37 23:45 VE VE
10 36 Nautilus/Cornelisse 23:41 21:28 VE VH
11 31 Honte/Bouwman 25:48 26:57 VA VB

12:00 - 125 - Jongens achttien dubbeltwee

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 41 Leythe-2/Onstein 22:24 23:28 J18 J18
2 43 Leythe-1/Manieri 22:43 23:48 J18 J18

12:00 - 130 - Mixed veteranen dubbeltwee

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 46 Gorcumse/de Lange 21:53 21:47 VA VB
2 47 Alphen-1/van Tol 22:37 21:37 VA VE
3 49 Roosendaalse/Schijvenaars 23:14 22:22 VA VA
4 45 Alphen-2/van Leeuwen 23:18 22:20 VA VD
5 48 Binnenmaas/Heidt 24:42 24:05 VA VC

12:00 - 135 - Heren veteranen C-dubbelvier

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 51 De Waal/van Zoest 22:38 23:07 VA VD
2 52 Hertog/Aarts 23:11 24:30 VA VA

12:00 - 137 - Heren veteranen C-dubbeldrie

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 53 Breda/Geleijns 25:18 24:36 VE VE

12:00 - 140 - Dames veteranen vier-met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 55 Maas/Hardi 24:41 22:57 VD VD

12:00 - 145 - Dames veteranen skiff

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 60 Beatrix/Klawer 24:57 21:48 VB VB
2 66 Alphen-1/van Marrewijk 25:36 21:46 VD VD
3 61 DDP-1/Mulder 25:36 22:22 VB VB
4 64 Aengwirden/van Drogenbroek 25:58 21:51 VD VE
5 58 Rijnland-3/Leest 26:00 22:19 VB VC
6 59 Breda/Es 26:03 22:25 VB VC
7 57 DDP-2/Evers 26:08 23:02 VB VB
8 69 Rijnland-1/Brouwer 26:34 19:15 VG VI
9 62 Alphen-2/Hoekstra 26:58 22:41 VD VE
10 65 Rijnland-4/Korevaar 27:19 23:04 VD VD
11 68 Rijnland-5/Lalieu 28:21 22:43 VG VG
12 67 Rijnland-2/Mooijman 28:47 22:25 VG VG

12:00 - 150 - Meisjes achttien skiff

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 71 Leythe/Fortuin 26:27 22:49 J18 J18

12:00 - 202 - Heren veteranen dubbelacht

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 74 Rijnland/DDS/Kerkers 21:21 23:02 VD VG
2 73 Rijnland/Leythe/van der Aa 22:32 23:26 VD VE

Blok 2 - 15:00

15:00 - 210 - Dames veteranen acht

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 75 Beatrix/Asopos/Klawer 21:41 22:07 VD VD
2 76 Naarden/Lipper 22:07 22:42 VD VD
3 77 Breda/Dudok/Es 22:42 23:10 VD VD
4 78 Honte/Rentier 24:01 24:41 VD VD

15:00 - 215 - Heren veteranen dubbelvier-zonder

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 79 Breda-3/Jager 21:50 20:40 VG VH
2 80 Breda-2/Heel 23:05 23:09 VG VG

15:00 - 220 - Mixed veteranen dubbelvier-zonder

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 83 Dordrechtsche/van der Waal 22:51 22:04 VF VF
2 84 Breda/Fox 24:45 24:51 VF VF

15:00 - 225 - Heren veteranen dubbelvier-met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 88 Beatrix/Egelmeers 19:17 20:31 VC VD
2 81 Breda-1/Weij 19:56 21:21 VC VD
3 91 Breda/Walree 20:57 22:02 VE VE
4 87 Gouda-2/Clarenbach 21:01 22:24 VC VD
5 86 DDP/schimmel 21:20 23:08 VC VC
6 89 DDS/Coenemans 21:24 23:24 VC VC
7 92 Gouda-1/Spuij 21:26 21:54 VE VF
8 85 Honte/Louwerse 22:09 23:39 VC VD
9 90 Roosendaalse/Boelen 22:43 24:07 VC VD
10 93 Maas/Bos 23:58 23:29 VE VG

15:00 - 227 - Jongens 18 dubbelvier met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 95 Roosendaalse/Buys 21:29 22:13 J18 J18

15:00 - 230 - Mixed veteranen dubbelvier-met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 98 Gorcumse/de Waard 22:18 22:52 VC VC
2 99 De Waal/Terpstra 22:56 22:48 VC VE
3 97 Beatrix/Pols 22:59 23:46 VC VC

15:00 - 235 - Heren veteranen vier-met

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 102 Beatrix/Jansen 20:52 22:07 VB VB
2 101 Breda-2/Dauwerse 21:36 21:56 VB VE
3 103 Breda-1/Bakker 22:23 22:53 VB VE
4 104 Hertog/Hendrikx 22:45 23:53 VB VC

15:00 - 240 - Dames veteranen dubbeltwee

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 110 Rijnland-2/van der Weide 21:53 20:11 VC VC
2 109 Hertog-1/Vlugt-Beerkens 21:56 20:18 VC VC
3 108 De Waal/van Bunningen 22:38 20:44 VC VD
4 107 Beatrix/Droog 22:48 21:16 VC VC
5 113 Rijnland/Nautilus/Korving 23:16 20:42 VE VE
6 114 Roosendaalse-1/Jonkman 24:05 20:57 VE VF
7 111 Hertog-2/Tonnaer 24:13 22:08 VC VD
8 112 Rijnland-1/van Miltenburg 25:03 22:41 VE VE
9 105 Roosendaalse-2/Konings 25:03 23:09 VC VC
10 106 Breda/Vergouwen 26:19 24:31 VC VC

15:00 - 245 - Meisjes achttien dubbeltwee

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 116 Breda/Steenbergen 24:59 21:23 M J14
2 115 Leythe/Lodders 25:59 23:51 M J16

15:00 - 250 - Heren veteranen twee-zonder

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 119 Alphen/Rijnders 21:28 20:37 VE VE
2 121 Rijnland/Boissevain 21:56 21:01 VE VE
3 120 Laak/van Ee 22:06 21:23 VE VE
4 118 Spaarne/Zuiddam 22:22 22:27 VC VC
5 117 Gouda/Wattel 22:29 22:21 VC VC

15:00 - 255 - Heren veteranen skiff

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 123 Rijnland-3/Hazelbag 21:27 20:12 VD VD
2 139 Hertog-1/Donkervoort 21:52 21:25 VA VB
3 126 Vada-1/Spuij 22:01 21:03 VC VC
4 124 Honte-1/Bos 22:19 20:56 VD VD
5 141 Rijnland-2/Link 22:29 21:01 VE VE
6 125 Beatrix/van den Heuvel 22:32 21:40 VC VC
7 128 Honte-3/Bohncke 22:46 22:29 VA VA
8 127 Aengwirden-2/Bronswijk 22:48 20:52 VF VF
9 143 Aengwirden-1/van Noord 22:59 20:43 VF VF
10 138 Honte-2/Heukels 22:59 22:19 VA VB
11 146 Rijnland-1/Luttikhuizen 23:23 19:42 VH VH
12 137 Hertog-2/Baak 23:24 23:16 VA VA
13 147 Breda-1/Bielderman 23:41 20:57 VF VG
14 148 Hertog/Esch van 23:45 22:17 VD VD
15 129 Roosendaalse/Constandse 23:49 22:05 VE VE
16 144 Alphen-2/Brandt 23:55 21:54 VF VF
17 140 Laak/van der Aa 23:59 22:56 VC VC
18 132 De Waal-2/Laurent 24:27 23:30 VC VC
19 142 Alphen-1/Tillmanns 24:39 22:27 VF VF
20 131 Rijnland-4/Helle 25:10 21:12 VH VH
21 145 Tubantia/van Laarhoven 25:18 20:52 VH VH
22 135 Binnenmaas/de Jong 26:06 24:18 VE VE
23 134 Breda-2/Steverink 26:25 23:03 VF VG
24 136 Honte-4/Verdonk 26:30 26:03 VA VB

15:00 - 265 - Dames veteranen C-dubbelvier

Plaats Rug# Ploeg Tijd Hctijd Subveld Cat.
1 151 DDP/Beekhuizen 27:56 26:05 VC VC