Aanmeldingen voor de wedstrijd van 2018-06-23

Voor indeling 'Blik catg' zie wedstrijdbepalingen

Blok 1 - 12:00

12:00 - 105 - Heren veteranen acht

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
1 Viking Viking Viking/Tiemens, Edger VA VA
2 Breda Breda Breda/Voets, Pascal VA VD
3 Beatrix Beatrix Beatrix/Grooten, Marcel VA VF HVF8+ start om 12 uur"
4 Spaarne Spaarne Spaarne/Brokx, Alexander VA VC HVC

12:00 - 110 - Dames veteranen dubbelvier-zonder

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
5 Breda Breda Breda 2/Veerman, Janneke VB VB
6 Breda Breda Breda 1/Walree-van Zuthem, Henri VB VD

12:00 - 115 - Dames veteranen dubbelvier-met

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
7 Hertog Hertog Hertog 1/Kort, Marieke de VA VA
8 DDS DDS DDS/Valk, Laura VA VA
9 De Waal De Waal De Waal 1/Bos, Anne VD VD
10 Rijnland Rijnland Rijnland 3/Elsinga, Lisette VC VC
11 Gouda Gouda Gouda 3/Meulebrouck, Jeanneke va VD VD
12 DDP DDP DDP/Brandt, Anita VC VC
13 Maas Maas Maas/Cuperus, Henriëtte VD VD
14 Hertog Hertog Hertog 2/Goldsteen, Nannette VD VD
15 Rijnland Rijnland Rijnland 1/Haer, Ingrid de VC VC
16 Beatrix Beatrix Beatrix/Boerlage, Vreneli VA VA Ester Pols stuurt de HV* met Jan Souman op slag"
17 Rijnland Rijnland Rijnland 2/Seggelen, Connie van VD VE
18 De Waal De Waal De Waal 2/Marsman, Christel VA VA
19 Gouda Gouda Gouda 1/Vogelezang, Anita VC VC
20 Breda Breda Breda/Voet, Claartje van der VD VH
21 Gouda Gouda Gouda 2/Kraamer-van Loon, Christ VD VD

12:00 - 120 - Heren veteranen dubbeltwee

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
23 Breda Breda Breda 5/Walree, Nico van VE VE
24 Aengwirden Aengwirden Aengwirden/Noord, Jan-Bas van VE VF
25 Breda Breda Breda 4/Loos, Twan de VE VG
26 Hertog Hertog Hertog 2/Witvliet, Bastiaan VA VB
27 Breda Breda Breda 3/Tienhoven, Ivo VD VD
28 Hertog Hertog Hertog 1/Donkervoort, Jorrit VA VA
29 Breda Breda Breda 6/Bruininks, Frans VD VD
30 Laak Laak Laak/Peltenburg, Leon VC VC
31 Nautilus Nautilus Nautilus/Cornelisse, John VE VH
32 Gouda Gouda Gouda 1/Kamphuis, Anne VE VE
33 Breda Breda Breda 7/Engen, Hans van VD VD
34 Vada Vada Vada/Hachmer, Sjoerd VA VB
35 Breda Breda Breda 1/Masclee, Eric VC VC
36 Gouda Gouda Gouda 2/Zimmerman, Vincent VD VD
37 Binnenmaas Binnenmaas Binnenmaas/Emmen, Harald van VA VB
38 Breda Breda Breda 2/Wesseling, Rinke VC VC

12:00 - 126 - J16 - 2x

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
39 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse/Hoof J16 J16

12:00 - 130 - Mixed veteranen dubbeltwee

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
41 De Waal De Waal De Waal/Nijhof, Marc VA VC
42 Breda Breda Breda/TOR/Mook, Marlon van VA VD
43 Scaldis Scaldis Scaldis/Berger-van der Veen, Sim VA VC MixVC2x
44 Beatrix Beatrix Beatrix/Meijer, Mirjam VA VA
45 Spaarne Spaarne Spaarne/Bakker, Annemarie VA VC Mix VC 2x, boot nog nader te bepalen."
46 DDS DDS DDS/Geldof, Marianne VA VD

12:00 - 135 - Heren veteranen C-dubbelvier

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
47 De Waal De Waal De Waal/Borgesius, Filip VC VC De Staalmannen"
48 Rowdow Rowdow Rowdow/Barbanson, Bas de VC VE I.p.v. de heren Langerak en de barbanson bevat de ploeg 2 dames, Diana Branderhorst en Anthia Mos (RV Barendrecht)
49 Breda Breda Breda/Rozendal, Tom VC VE

12:00 - 140 - Dames veteranen vier-met

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
50 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse/Kooistra, Ria VD VD

12:00 - 145 - Dames veteranen skiff

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
51 Scaldis Scaldis Scaldis/Vlaanderen, Ellen van VB VB DVB1x "
52 Breda Breda Breda 2/Kok, Ilja VB VB
53 Breda Breda Breda 1/Bol-Clarinda, Emmy VD VD
54 Vada Vada Vada/Patist, Anne-Marie VD VG
55 DDP DDP DDP 1/Evers, Renate VB VB
56 DDP DDP DDP 2/Vitters, Elly VD VD

12:00 - 146 - D - 1x

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
57 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse-1/Van der Velde Sen Sen

Blok 2 - 15:00

15:00 - 205 - Mixed veteranen acht

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
70 Breda Breda Breda/Hulshof VF VF

15:00 - 210 - Dames veteranen acht

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
67 Beatrix Beatrix Beatrix/Klawer, Antoinette VB VC blok 2 DVC 8+"
68 Hertog Hertog Hertog/Hove, Lotte ten VB VB
69 Breda Breda Breda/Leeuwen, Let van VB VD

15:00 - 215 - Heren veteranen dubbelvier-zonder

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
71 Breda Breda Breda/Smoolenaars, Henk VE VI
72 Binnenmaas Binnenmaas Binnenmaas/Lerink, Peter VC VD
73 Dordrechtsche Dordrechtsche Dordrechtsche/Waal, Arend van de VE VH
74 TOR TOR TOR 2/Wolberink, Ruud VE VE
75 Laak Laak Laak/Hulskamp, Teun VC VC
76 TOR TOR TOR 1/Prijt, Robert-Paul VC VC

15:00 - 225 - Heren veteranen dubbelvier-met

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
79 Nautilus Nautilus Nautilus/Jong, René de VB VD
80 DDP DDP DDP/Pruissen, Erik van VB VD
81 Dordrechtsche Dordrechtsche Dordrechtsche/Breda/Matten, Sand VB VB
82 Breda Breda Breda 1/Verheugd, Sander VB VD
83 Beatrix Beatrix Beatrix 1/Souman, Jan VB VD
84 Breda Breda Breda 2/Heijden, Thijs van der VB VE
85 Beatrix Beatrix Beatrix 2/Jansen, Stan VB VC
86 Diep Diep Diep/Aengwirden/Naaktgeboren, Ha VB VD
87 Viking Viking Viking/Tuk, Peter-Jan VB VD
88 Spaarne Spaarne Spaarne/Carrière, Daniël VB VE
89 DDS DDS DDS/Janssen, Hans VB VD

15:00 - 230 - Mixed veteranen dubbelvier-met

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
91 De Waal De Waal De Waal/Terpstra, Katinka VB VE
92 Binnenmaas Binnenmaas Binnenmaas/Breda/Scaldis/Emmen, VB VB

15:00 - 235 - Heren veteranen vier-met

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
93 DDS DDS DDS/Lukkes, Jitze VC VD
94 Breda Breda Breda 2/Dauwerse, Fred VC VC
95 Breda Breda Breda 1/Bakker, Robert VC VD

15:00 - 240 - Dames veteranen dubbeltwee

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
97 Aengwirden Aengwirden Aengwirden 1/Stok, Edith VD VD
98 Hertog Hertog Hertog/Bruininck, Nicole VC VC Graag in tweede heat"
99 Rijnland Rijnland Rijnland 1/Callies, Claudia VD VD
100 Aengwirden Aengwirden Aengwirden 2/Hiemstra, Anne Nynk VE VE
101 Viking Viking Viking/Rijs, Anouk VC VC
102 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse 1/Konings, Lisette VC VC
103 Rijnland Rijnland Rijnland 3/Rem, Ilse VC VC
104 Binnenmaas Binnenmaas Binnenmaas/Meer, Juliette van de VD VD
105 Breda Breda Breda/Verheugd, Liesbeth VE VE
106 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse 2/Jonkman, Renée VE VF

15:00 - 250 - Heren veteranen twee-zonder

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
109 Hoop Hoop Hoop/Broersen, Jos VC VG
110 Breda Breda Breda/Swart, Gerbrand VC VC
111 Rijnland Rijnland Rijnland/Boissevain, Jan Willem VC VE

15:00 - 255 - Heren veteranen skiff

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
113 Honte Honte Honte 1/Bos, Machiel VD VD
114 Vada Vada Vada 2/Spuij, Machiel VC VC
115 Honte Honte Honte 2/Bohncke, Collin VA VA
116 Aeneas Aeneas Aeneas/Knop, Albert VF VF
117 Scaldis Scaldis Scaldis/Nieuwdorp, Hans VE VE VE1x
118 Beatrix Beatrix Beatrix 4/Beers, Kees van VF VF HVF 1x"
119 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse/Constandse, Jurgen VE VE
120 De Waal De Waal De Waal 1/Luckers, Erik VA VB
121 KRCG Club Gent KRCG Club Gent Gent-1/Van der Vennet VG VG
122 Breda Breda Breda 4/Steverink, Paul VG VG
123 Beatrix Beatrix Beatrix 1/Heuvel, Ignace van den VC VC HVC 1x 2e blok"
124 Honte Honte Honte 3/Verdonk, Sander VA VA
125 Vada Vada Vada 1/Hachmer, Sjoerd VA VA
126 Aengwirden Aengwirden Aengwirden 1/Steen, Frans van de VF VF
127 Beatrix Beatrix Beatrix 3/Jansen, Tom VE VE HVE 1x"
128 De Waal De Waal De Waal 3/Paridon, Jeroen van VA VA
129 Rijnland Rijnland Rijnland 3/Hazelbag, Hans Marten VD VD
130 Breda Breda Breda 2/Peetoom, Hjalmar VC VC
131 Beatrix Beatrix Beatrix 2/Kleppe, Roelof VF VF HVF 1x"
132 Rijnland Rijnland Rijnland 1/Helle, Henk VG VH
133 Rowdow Rowdow Rowdow/Valckx, George VF VF George start eveneens in het nummer HV C4*. Graag laten starten in aparte heats!"
134 De Waal De Waal De Waal 2/Laurent, Harry VC VC boot Breda"
135 Rijnland Rijnland Rijnland 2/Sabel, Jan Cees VD VD
136 Aengwirden Aengwirden Aengwirden 2/Bronswijk, Joost VE VE
137 Vada Vada Vada 3/Valkenburg, Johan van VD VD
138 Breda Breda Breda 1/Welling, Ton VA VA
139 Binnenmaas Binnenmaas Binnenmaas/Jong, Arjan de VE VE
140 Dordrechtsche Dordrechtsche Dordrechtsche/Helden, Gerton van VD VD
141 Breda Breda Breda 3/Ligthart, Kees VG VJ

15:00 - 256 - H - 1x

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
142 Roosendaalse Roosendaalse Roosendaalse-1/Constandse Sen Sen

15:00 - 265 - Dames veteranen C-dubbelvier

# Oar Vereniging Ploeg Blik catg Lft catg Opmerking
143 Rowdow Rowdow Rowdow/Baart, Christianne VD VD

125 ploegen